Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lokalny Patriota napisał:
Czytając właśnie takie komentarze typu "podtrzymuje swoje zdanie to hołota" pokazujecie jakimi wy jesteście wielkimi patriotami. Kibice Motoru na pokaz tego nie zrobili umówili się i poszli oddać hołd, bo czuli taką potrzebe w sercu. A wy wielcy patrioci którzy wszem i wobec obwieszczają światu, że byli oddać hołd nie potraficie uszanować uczuć innych, uczuć które wyrazili dzisiaj kibice. Brawo kibice prawdziwi z was patrioci! Po owocach ich poznacie jak pisze Pismo. Oni się nie chwalili poszli i tyle a wy... żenada
NIE BARDZO ROZUMIEM DLACZEGO PISANIE TAKICH KOMENTARZY POKAZUJE JAKIMI JESTEŚMY PATRIOTAMI... BEZ SENSU. ZASTANÓW SIĘ O CO CI CHODZI MĄDRY KOLEGO. HOŁOTA I KONIEC. STRACH PÓJŚĆ NA MECZ Z DZIECKIEM - KAŻDY TO WIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.lublinforum.com/topic/1499-gale...ie-w-smolensku/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yhy a za chwilę jak wszystko minie,żałoba się skończy to człowieka pobiją bo im się nie spodoba,że jest kibicem innego klubu...albo pobiją ot tak..nie ukrywajmy,że duża część kibiców to zwykli chuliganie.Nie mydlić ludziom oczu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO PIERWSZE NIE NAZYWAJMY TEGO BYDŁA CZY TO MOTORU,CZY LECHA,LEGII, CRACOVII CZY KAŻDEJ INNEJ TFUU DRUŻYNY, ŚMIESZNEJ PIŁKI NOŻNEJ W WYDANIU POLSKIM, KIBICAMI!..PO DRUGIE NASZE STADIONY, POZIOM ICH ZABEZPIECZENIA, TO ŚMIECH NA SALI!!DO TEGO MAFIA POD NAZWĄ PZPN, KORUPCJA!!!!DO KIEDY BĘDĘ MIESZKAŁ W TYM KRAJU NIE PÓJDĘ NA ŻADEN MECZ PIŁKARSKI,NAWET JEŚLI DO TEGO ŚMIESZNEGO EURO 2012 DOJDZIE,CO PATRZĄC NA DZIAŁANIA, TZN. ICH BRAK, ADMINISTRACJI PAŃSTWA, SAMORZĄDÓW... ŻADNEGO EURO NIE BĘDZIE!!!A TO CO SIĘ OBĘDZIE TYLKO BĘDZIE MATERIAŁEM DLA KPIN MEDIÓW!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Spontaniczna akcja'!?KOmu taką ciemnotę chcecie "sprzedać"? Spontanicznie to ja byłem w sobotę,w niedzielę....nie umawiałem sie z nikim-tylko ot tak-z potrzeby serca i pod wpływem chwili.... Ale czemu się dziwić-u Was spontan-to tylko grupowy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYDLEM TO MOZNA JEDYNIE NAZWAC TYCH BURAKOW KTORZY TUTAJ WYPISUJA GLUPOTY NA TEMAT KIBICOW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślcie sobie co chcecie o kibicach i tak nie macie o tym żadnego pojęcia. Wiecie tyle co przeczytacie a czy to wszystko prawda nikt się nie zastanawia. Może to Wasza zazdrość , że są ludzie ,którzy robią coś nie dla pieniędzy , nie dla zaszczytów tylko z miłosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick:~Nie płakałem po wojtyle~ O, to sobie pajace pospacerują - teraz jako kibole a za tydzień pod szyldem onanistów z onr'u. Spieprzać dziady do lasu.
No to już dla mnie wszystko jasne skąd ten nagły wysyp antykibiców, antykatolików i antypatriotów, którzy określają się mianem ANTYFASZYSTÓW, a tak na prawdę są anty wszytskiemu, co paradoksalnie jest nie zgdodne z ich główną ideą TOLERANCJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu chyba pomylił tematy. Artykuł dotyczy przede wszystkim tragicznie zmarłych, a nie burd i tym podobnych. Trochę szacunku! Poza tym chwali się kibiców za samą inicjatywę i brak w ostatnich czasach burd - a przecież było z kim:) Trudno Wam będzie "nawrócić" tych TOLERANCYJNYCH ZWYKŁYCH ZJADACZY CHLEBA. Do zobaczenia na stadionie - będę z synem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozkminiacz napisał:
No to już dla mnie wszystko jasne skąd ten nagły wysyp antykibiców, antykatolików i antypatriotów, którzy określają się mianem ANTYFASZYSTÓW, a tak na prawdę są anty wszytskiemu, co paradoksalnie jest nie zgdodne z ich główną ideą TOLERANCJI.
Zacytuję WIELKIEGO PATRIOTĘ który zawsze miał w poważaniu przeciętnego zjadacza chleba: SPIEPRZAJ DZIADU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.komukibicujesz.pl/motorlublin.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehe napisał:
nie ma to jak podlizać się władzy miasta Lublin aby dali troche grsza na skorumpowany upadający klub.... hehehe
wez ty czlowieku opanuj swoje nerwy, to co piszesz ewidentnie pokazuje twoj deb***izm. nie widzisz co tu sie dzieje ze jest zaloba narodowa a nie kolejny dobry moment na to aby cyt. "dali troche grosza na skorumpowany upadający klub....hehehe" zal mi takich jak ty "patrioto" !! kibice to tez ludzie, no a śp. Kaczyńskiego tez niektorzy nienawidzili za to co robil ale w koncu tez czlowiek, jaki byl taki byl ale czlowiek, kazda taka tragedia powinna byc uczczona....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYKIBOL napisał:
PO PIERWSZE NIE NAZYWAJMY TEGO BYDŁA CZY TO MOTORU,CZY LECHA,LEGII, CRACOVII CZY KAŻDEJ INNEJ TFUU DRUŻYNY, ŚMIESZNEJ PIŁKI NOŻNEJ W WYDANIU POLSKIM, KIBICAMI!..PO DRUGIE NASZE STADIONY, POZIOM ICH ZABEZPIECZENIA, TO ŚMIECH NA SALI!!DO TEGO MAFIA POD NAZWĄ PZPN, KORUPCJA!!!!DO KIEDY BĘDĘ MIESZKAŁ W TYM KRAJU NIE PÓJDĘ NA ŻADEN MECZ PIŁKARSKI,NAWET JEŚLI DO TEGO ŚMIESZNEGO EURO 2012 DOJDZIE,CO PATRZĄC NA DZIAŁANIA, TZN. ICH BRAK, ADMINISTRACJI PAŃSTWA, SAMORZĄDÓW... ŻADNEGO EURO NIE BĘDZIE!!!A TO CO SIĘ OBĘDZIE TYLKO BĘDZIE MATERIAŁEM DLA KPIN MEDIÓW!!
widocznie jestes zwykly frajer, ktoremu w szkole inne dzieci kanapki zabieraly... i boi sie pojsc na mecz. ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszyskich MOTOROWCÓW nie podejmujcie rozmowy z tymi napinaczami oni potrafią tylko ubliżac na necie AVE MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kibole" nie pasują do nowoczesnego społeczeństwa?: - Szkoda, że to nowoczesne społeczeństwo nie ma ochoty iść chociaż raz w roku do domu dziecka i sprawidź dzieciakom radość. - Szkoda, że to nowoczesne społeczeństwo nie dba o święta narodowe, rocznice... - Szkoda, że to nowoczesne społeczeństwo nie dba o byłych sportowców, których spotyka tragedia życiowa. - Szkoda, że to nowoczesne społeczeństwo na ustawi mówi be, a w telwizji podnieca się walkami na ringu i w klatce za grube pieniądze, robiąc z krwawych walk show. Na ustach wykrzykując zaj... go, zaj... go! - Szkoda, że to nowoczesne społeczeństwo takie słowa jak honor, duma, odwaga, przyjaźń uważa uważa w tych czasach za obraz zezwierzęcenia. Nowoczesne społeczeństwo, to plebs, któremu byle szmatławiec potrafi wpoić papke do głowy. Nowoczesny człowiek z nowoczesnego społeczeństwa nie bywa na meczach, ale za to mieni się specjalistą w tej dziedzinie. Nowoczesny człowiek z nowoczesnego społeczeństwa, sam nie będąc ideałem moralno-etycznym w każdej mierze, próbuje narzucić styl życia innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibole motoru nie znają poprawnie nawet pierwszej zwrotki hymnu polskiego, zresztą tak jak większość polaków, ehh.... żałosne, radze zajrzeć nawet do wikipedii i przeczytać 2 wers pierwszej zwrotki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem godna podziwu dla was,dziękuję w imieniu lubelszczyzny,bo takie slowo należy wam się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abcd napisał:
kibole motoru nie znają poprawnie nawet pierwszej zwrotki hymnu polskiego, zresztą tak jak większość polaków, ehh.... żałosne, radze zajrzeć nawet do wikipedii i przeczytać 2 wers pierwszej zwrotki...
To chyba Ty deb***U nie znasz Mazurka Dąbrowskiego. http://pl.wikipedia.org/wiki/Hymn_Polski Strasznie mi przykro ale nie udało Ci sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale pszenno/buraczana plew znowu dala o sobie znac na forach lubelskich, nawet w takich chwilach jak ta banda idiotow musi pisac swe wypociny, zapewne sa to w wiekszosci panowie milicjanci, ktorym w podstawowkach kanapki wyjadano, i daja upust swojej frustracji na forum, bo tu przeciez mozna bezkarnie pisac. Wy sie nadajecie do szpitala w celu leczenia, zyc w spoleczenstwie nie potraficie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla kibicow Motoru za oddanie czci w wypadku prezydenta i pozostalych ludzi dziekuje brawo jako mieszkaniec Poznania sercem lubelszczyzny dolanczam sie do was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...